Lidská řešení pro úspěšná
podnikání

Rozsáhlé portfolio řešení pro váš segment
a váš business

Asseco Solutions v číslech


34

let v oboru

90%

spokojenost s ERP HELIOS

17500

zákazníků

870

milionů CZK v obratu

400

zaměstnanců


Tyto hodnoty řídí naše aktivity

Důvěra

Důvěra je životně důležitá pro každý vztah – důvěřujeme svým kolegům a také našim zákazníkům. Právě proto se opíráme o hodnoty, jako jsou spolehlivost a vzájemná otevřenost.

Týmový duch

V týmu si důvěřujeme, spolupracujeme a ruku v ruce dosahujeme úspěchů. Toto platí i pro naše zákazníky i partnery – pouze společnými silami se můžeme rozvíjet.

Respekt

Jednáme s druhými s úctou a vytváříme tak partnerství a spolupráce, kde je příspěvek každého jednotlivce oceněn.
 

Inovace

Produktivní pracovní prostředí je základem pro kreativitu – nové nápady a perspektivy jsou základním kamenem i pro váš úspěch.

Lidskost

Lidskost nám umožňuje posilovat soudržnost. Charakteristiky jako empatie, fair play a ochota si pomáhat patří mezi naše hlavní priority.

„Věříme, že role člověka v byznysu je nenahraditelná. Stejně tak věříme, že když člověk bude v podnikání používat špičkové aplikace a technologie, umožní mu to větší rozlet: více příležitostí, rozvoj a růst a zároveň mnohem méně starostí a chybovosti. Jednoduše věříme, že naše technologie posouvá lidi kupředu.“
Jiří Hub Výkonný ředitel a předseda představenstva Asseco Solutions

Jsme vizionářem na poli podnikových informačních systémů.

Se svými stávajícími i potenciálními klienty vedeme více než 30 let trvající partnerský dialog. Díky tomu máme neustálý přehled o aktuálních trendech na trhu, o individuálních potřebách firem a nárocích branže, v níž působí. Naši zákazníci si mohou být vždy jistí, že využívají ty nejmodernější technologie v oblasti podnikového softwaru.

Na čem stojí náš úspěch

Asseco Solutions je producentem podnikových informačních systémů HELIOS a v roce 2020 oslavila 30 let od svého vzniku. Softwarová řešení z její produkce jsou distribuována i na dalších trzích v rámci střední Evropy. Společnost se zabývá nejen vývojem, ale také implementací a podporou specializovaných systémů pro organizace všech velikostí v nejrůznějších oblastech jejich působení. Produktové portfolio sahá od informačních systémů pro nejširší spektrum podniků, zabývajících se výrobou, obchodem či službami, přes produkty pro oblast veřejné správy.

Jak pracujeme​​​​​​​

Výsledkem naší snahy o naplnění potřeb našich zákazníků, jsou oborová řešení pro velké a středně velké podniky, které se zabývají výrobou, obchodem či službami. V současné době na naše moderní specializovaná řešení ERP spoléhá více než 15 000 zákazníků. Mluvíme totiž jejich jazykem. Jsme jejich ideálním partnerem, který nalézá potenciál pro optimalizaci, pro zlepšení důležitých procesů a dlouhodobé urychlení růstu podniku.

Vždy spolehliví, vždy ochotní řešit vaše problémy – pro bezpečí vaší investice. Jako součást skupiny Asseco Group s více než 30 000 zaměstnanci jsme nositeli budoucích technologií v jedné z nejinovativnějších a nejrychleji rostoucích softwarových společností v Evropě. Středně velká tradiční firma se zázemím šestého největšího poskytovatele IT řešení v Evropě.

Náš přístup

Vzhledem k tomu, že s našimi současnými a potenciálními zákazníky vedeme neustálý dialog, máme přehled o aktuálních trendech na trhu. Díky tomu dokážeme naplňovat potřeby jednotlivých společností podnikajících v různých odvětvích a tím jim pomáháme průběžně se rozvíjet.

Asseco Group

Skupina Asseco Group byla založena v roce 2004, dnes má zastoupení v 60 zemích světa a je šestou největší softwarovou společností v Evropě. Prostřednictvím akvizic, kterých již uskutečnila více než stovku, neustále roste. Asseco Group zaměstnává téměř 33 000 lidí a v roce 2022 dosáhla celosvětově obratu více než 3,7 miliardy EUR.

Asseco Group je přítomna všude, kde technologie a byznys ovlivňují každodenní život. Je federací společností, které operují po celém světě. 


3,7

miliard EUR v obratu

32 000+

zaměstnanců

60

zemí, ve kterých působíme

6.

největší softwarehouse v Evropě

Podskupina Asseco Enterprise Solutions

Asseco Enterprise Solutions je podskupina evropských firem dodávající podnikové informační systémy

Asseco Enterprise Solutions dodává komplexní ERP a FMCG řešení pro více než 600 000 uživatelů po celém světě.

Asseco Enterprise Solutions byla založena v roce 2017 za účelem integrace všech společností skupiny Asseco, které vyvíjejí vlastní ERP a FMCG systémy.

V rámci sdílené holdingové struktury působí čtyři společnosti: Asseco Business Solutions, Asseco Solutions Germany, Asseco Solutions Czech Republic a Asseco Solutions Slovakia.

Společně se svými mezinárodními pobočkami tyto společnosti dodávají ERP a FMCG produkty více než 70 000 klientům v 50 zemích světa, čímž zefektivňují a automatizují procesy v mnoha odvětvích a segmentech trhu.

Společnosti skupiny Asseco Enterprise Solutions

Asseco Solutions
Czech Rep.

Asseco Solutions
Slovakia

Asseco Solutions
DACH + I

Asseco Business
Solutions Poland

Máte dotazy?

Neváhejte se na nás obrátit telefonicky na čísle +420 244 104 111,
či vyplněním kontaktního formuláře.